KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13603172
nr 1360 3172
Gravyrer
19 st, Regenter, 1800-tal. Motivet: bland annat 30x17 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:08:58
12/11 21:34:26